Що потрібно знати при виборі пластикових вікон?
Перш ніж купувати пластикові вікна, не зайвим буде дізнатися, які «підводні камені» можуть бути при їх купівлі. Про це вам розкажуть фахівці компанії Тепловик. Отже.
Монтаж. «При замовленні вікна монтаж в подарунок», «тільки у нас монтаж вікон безкоштовно» ― це найбільш розповсюджені методи заманювання клієнтів. Монтаж безкоштовно ніхто робити не буде, він вже включений у вартість вікон.
Укоси. Те ж саме стосується і укосів. Якщо віконна компанія і запропонує зробити вам укоси, то це будуть укоси з неякісного пустотілої пластику, які довго не прослужать, а вікно буде промерзати. Укоси для вікон краще замовляти окремо.
Фурнітура. Вікно обов'язково повинно бути оснащене німецької або австрійською фурнітурою. Як би менеджери вас не переконували, що китайська і турецька фурнітура нічим не гірше, не вірте. Вікно з такою фурнітурою незабаром ослабне, буде погано відкриватися-закриватися, з'являться щілини. І не факт, що усунути ці поломки можна буде регулюванням. Фурнітуру доведеться міняти, а це вже коштує не менше 1000 грн.
Профіль. Оптимальна товщина зовнішніх стінок віконного профілю повинна становити не менше 3 мм. Сьогодні на виробництві ці стінки стали зменшувати до 2,5 мм, таким чином і з'явилися вікна економ класу. Однак з-за тонких стінок порушується геометричність профілю, стулка недостатньо щільно прилягає до рами і імпоста, а взимку промерзає.
Армування. Ідеальним армуванням для пластикового вікна вважається армування товщиною 1,5 мм. І знову ж таки, з метою здешевлення, цю товщину скорочують до 1,2 мм. Але це ще півбіди. Іноді для вікон використовують п-образний армуючий профіль для гіпсокартону товщиною 0,45 мм, А вікна з таким профілем як барометр будуть реагувати на будь-які зміни температури.
Ущільнювач. Гумові ущільнювачі для пластикових вікон значно відрізняються в ціні, як відрізняється і їх якість. На жаль, визначити якої якості ущільнювач встановлений на вашому вікні складно, ви зможете зрозуміти це тільки згодом. Неякісна гума швидко зношується і з вікна може почати дути. На щастя, ущільнювач підлягає заміні. Вартість заміни ущільнювача можна дізнатися за посиланням.
Склопакет. О стеклопакетах можно говорить очень долго. Основное, что нужно знать – это то, что вам очень повезет, если стеклопакет будет изготовлен в заводских условиях. В самодельных стеклопакетах стекла к дистанционным рамкам приклеиваются скотчем, в заводских стеклопакетах – бутиловой лентой, срок годности которой практически не ограничен. Немаловажно количество и наличие селикагеля, засыпанного в дистанционные рамки (это вещество, которое впитывает влагу). Если его будет недостаточно, окна будут запотевать, а стеклопакет разгерметизируется. Склопакет повинен бути ще і правильно встановлений, інакше вам не уникнути частих регулювань.
У нашій статті перераховані лише деякі «підводні камені», з якими вам, можливо, доведеться зіткнутися при покупці дешевих вікон. Вибір за вами.
- З чого краще зробити укоси на вікнаРізновиди оздоблювальних матеріалів, які використовують для обробки укосів.З чого краще зробити укоси на вікна
- Як відмити пластикове підвіконня?ТОП 5 варіантів, як і чим можна ефективно та безпечно відмити пластикові підвіконня, щоб вони знову сяяли.Як відмити пластикове підвіконня?