З чого краще зробити укоси на вікна

Після встановлення металопластикових конструкцій необхідно монтувати укоси на вікна. Цей завершальний етап важливий для забезпечення повної герметизації вікна, надання йому естетичного вигляду, а також для продовження строку його експлуатації. Існує кілька популярних варіантів оздоблення віконного прорізу, які актуальні в наш час.

Штукатурні укоси
Це метод, широко застосовуваний ще за радянських часів, і вважався одним із найпрактичніших варіантів оздоблення укосів. З появою сучасних матеріалів штукатурні укоси частіше використовують для зовнішніх робіт — для захисту монтажного шва зовні вікна. Для внутрішнього оздоблення їх застосовують дедалі рідше. І це не дивно, адже з часом, через різницю у властивостях матеріалів (пластик та штукатурка), неминуче з’являються тріщини, через які проникає холодне повітря. Ще один мінус штукатурних укосів — необхідність у подальшому шпаклюванні та фарбуванні, а згодом — у регулярному оновленні покриття.
Гіпсокартонні укоси
Для оздоблення віконного прорізу використовується вологостійкий гіпсокартон, який має добрі теплоізоляційні властивості та стійкий до вологи. Монтаж виконується на монтажний клей «Perlfix», що забезпечує надійну фіксацію на довгі роки. Як і у випадку зі штукатурними укосами, гіпсокартонні укоси потребують шпаклювання та фарбування. Це екологічний варіант, який дозволяє стінам «дихати» і візуально нагадує класичне оздоблення, яке пасує до більшості інтер’єрів.
Пластикові укоси з сендвіч-панелей
Цей вид пластикових укосів активно використовується для металопластикових вікон, є їх логічним продовженням, адже має таку ж структуру. Сендвіч-панель складається з пластикового листа та утеплювача з пінополістиролу, що робить її найтеплішим матеріалом для оздоблення віконного прорізу.

Пластикові укоси з сендвіч-панелей — це найміцніший та найдовговічніший вид укосів, який не потребує доробок під час експлуатації. Вони стійкі до впливу сонячних променів і легко миються звичайними мийними засобами.
Вибір матеріалу для укосів залежить від ваших побажань та вимог до оздоблення. Якщо стіни пофарбовані, добре пасуватимуть штукатурні чи гіпсокартонні укоси. Для інтер’єрів у класичному стилі зі спокійними кольорами гіпсокартонні укоси ідеально впишуться в загальний дизайн. Якщо ж вам потрібен найтепліший та найпрактичніший варіант, рекомендуємо обрати пластикові укоси з сендвіч-панелей. Зверніть увагу: пластикові укоси бувають матові та глянцеві, що дозволяє підібрати варіант до будь-якого інтер’єру.
Компанія «Тепловик» використовує для оздоблення укосів лише якісні сертифіковані матеріали. Ціна укосів залежить від обраного матеріалу, розмірів вікна та стану укосів після встановлення вікон.
Щоб замовити майстра для замірів укосів у Києві, телефонуйте за номерами, вказаними на нашому сайті.
Виїзд майстра для замірів — безкоштовно.
Купити укоси напряму у виробника

Укоси Тепловик Premium ви можете купити напряму у нас, без посередників, адже ми самі їх виробляємо. Це дозволяє виготовляти комплекти як стандартних розмірів, так і за індивідуальними запитами, а також пропонувати чесні ціни без націнок. Замовляйте укоси напряму у виробника з швидкою доставкою по всій Україні.
Запрошуємо до співпраці віконні компанії!
Переваги роботи з ТОВ «Тепловик»:
- Оптові знижки
- Персональні умови співпраці
- Зручна логістика та швидка доставка
- Спільні рекламні акції
Перейти на сторінку Комплекти готових відкосів
- Види пластикових укосів і технологія їх встановлення 2025При установці пластикових вікон слід стежити не тільки за правильністю їх монтажу, але і про їх завершальній обробці, а саме про технології установки укосів.Види пластикових укосів і технологія їх встановлення 2025
- Правильна обробка укосівСьогодні встановити пластикове вікно можна всього за пару годин. Але повного облаштування отвору, а саме обробці укосів, необхідно приділити більш тривалий час.Правильна обробка укосів