Пеллетный котел Rakoczy MultiMax.

multimax

88,000.00172,000.00

Пеллетный котел Rakoczy MultiMax.

Ідеальне поєднання! Котел MULTIMAX має дві комори спалювання, а паливо може поставлятися або вручну, або ж автоматично. Універсальність котла дозволяє використовувати кілька видів твердих палив з дуже високою ефективністю. Незалежно від вибору печі і способу доставки палива, MULTIMAX досягає сенсаційної ефективності — до 88%, що підтверджується сертифікатами екологічної безпеки з найвищою 5 категорією чистоти горіння!
Цей котел Rakoczy MultiMax також надзвичайно зручний у користуванні: великмй бункер дозволяє завантажувати паливо раз на кілька днів, і сучасний контроллер ST-480 фірми Tech уможливлює точне згоряння і просте управління 4 насосами: теплої ужиткової води, центрального опалення, циркуляційним насосом і підлоговим опаленням.

Почему выгодно топить Пеллетами…

Очистить

Описание товара

Пеллетный котел Rakoczy MultiMax.

Основним паливом для котлів MULTIMAX є сортове вугілля з фракцією від 5 до 25 мм, а також пеллет з максимальною величиною 30 мм. Камера спалювання знаходиться між коморою для попелу і теплообмінником. Над пальником поміщені чавунні решітки, які уможливлюють комфортабельне спалювання деревини, довжиною полін до 1 м. У випадку двокамерних котлів ми, як єдині, застосовуємо чавунні решітки, через що підвищується ефективність спалювання в пальнику.

multi-max

multi-2

смотрите также: Котел верхнего (длительного) горения SWAG

Здесь я просчитал чистую экономику вопроса: что дешевле дрова или пеллеты. Если учесть полное отсутствие автоматизации твердотопливного котла, то ответ более чем очевиден. Однако, объективности необходимо добавить, что дрова на сегодняшний день более распространены, соответственно их легче купить, но доставка дров обходится на сегодня дороже.

Таблица 3

Сравнение стоимости отопления пеллетами и дровами.

Топливо Дрова Пеллеты
Влажность, % 50 10
V, складочный куб 1 1
Масса, кг 650 1 000
Теплотворность, ккал/кг 1 820 5 090
Теплотворность 1 складочного куба, ккал/кг 1 183 5 090
Цена за 1 складочный куб, грн 600 1800
Стоимость 1 килокалории тепла, грн. 0,5 0,35

Вывод: 1 килокалория тепла из дров стоит 0,5 грн., 1 килокалория тепла из пеллет стоит 0,35 грн. Соотношение 1,42: 1 в пользу пеллет, т.е топить ПЕЛЛЕТАМИ ВЫГОДНЕЕ чем дровами. Для корректности сравнения нужно заметить, что я брал складочный, а НЕ НАВАЛЬНЫЙ куб дров, который чаще всего привозят клиенту. Если бы я брал навальный, то разница была бы еще больше! Далее...

Дополнительная информация

Мощность

16, 22, 32, 45, 64

Обзоры

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Пеллетный котел Rakoczy MultiMax.”

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *